Zapytanie ofertowe 1/ZHP/2020/RPOEFRR dot. Nadzoru nad projektem pn. „Modernizacja obiektu UL na cele działalności bytomskich harcerzy”.

„Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Śląska” – wnioskodawca Projektu w ramach wniosku o dofinansowanie nr WND-RPSL.10.03.04-24-00E5/18-003 pn. „Modernizacja obiektu UL na cele działalności społecznej bytomskich harcerzy.” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego, Priorytet X Rewitalizacja oraz infrastruktura społeczna i zdrowotna, zwraca się z zapytaniem ofertowym dotyczącym:

Nadzór nad projektem pn. „Modernizacja obiektu UL na cele działalności bytomskich harcerzy”.

I. Zakres zamawianej usługi obejmuje:
I. Nadzór ze strony inwestora nad realizowanym projektem
II. Kontrolowanie i raportowanie realizacji projektu
III. Prowadzenie nadzoru nad robotami budowalnymi zgodnie z prawem budowlanym, normami, wymogami kodeksu cywilnego
IV. Udział w spotkaniach w miejscu realizacji inwestycji
V. Omawianie podejmowanych działań z wykonawcą oraz projektantem robót
VI. Merytoryczne zarządzenie projektem
VII. Kontakt z wykonawcą robót budowlanych
VIII. Bieżące zadania związane z prowadzeniem projektu, współpraca z Wykonawcą oraz z kierownikiem budowy w celu zapewnienia prawidłowego, terminowego postępu prac
IX. Bieżąca kontrola i weryfikacja kosztorysów
X. Kontrolę terminowości wykonywanych robót, przygotowanie i aktualizacja harmonogramu realizacji projektu, w tym załącznika do umowy o dofinansowanie
XI. Informowanie inwestora o zagrożeniach, które mogą spowodować opóźnienie w realizacji prac lub wzrost nakładów inwestycyjnych