10 Drużyna Harcerska „Kierunek”

10 Drużyna Harcerska „Kierunek” działa od 13.10.2017 r. na terenie Radzionkowa. Drużyna jest jednostką koedukacyjną i wielopoziomową tzn. prowadzącą działania dla dzieci i młodzieży w każdym wieku. Członkowie drużyny rozwijają się poprzez poszerzanie swoich horyzontów. Poziom swoich umiejętności podnoszą dzięki aktywnemu udziałowi w życiu drużyny. W pracy zastępów ważna jest współpraca, wzajemny szacunek oraz kreatywność i radość z każdego spotkania. Dla Harcerzy 10 DH istotny jest samorozwój i praca nad sobą. Członkowie drużyny chętnie biorą udział w zbiórkach drużyny i zastępów, watrach, biwakach, rajdach, obozach i zimowiskach.

Zbiórki drużyny odbywają się: w każdy piątek o godzinie 17.00-19.00  w SP nr 1 przy ulicy Krzywej 18 w Radzionkowie

Funkcję drużynowej pełni;

phm. Małgorzata Bodnar