Noc Szakala 2023 Twierdza Szyfrów

„Noc Szakala” TWIERDZA SZYFRÓW.

 

 

Zachód słońca już nastał pora ruszać
3,2,1…..START! Zaczynamy kolejną przygodę..
Nie masz co robić 21-23.04.2023r ?
Zastanawiasz się jaki jest przepis na udany weekend w doborowym towarzystwie? Nic prostszego! Wystarczy zebrać patrol, wysłać zgłoszenie i ruszyć w drogę na Ogólnopolską grę przygodową Noc Szakala Zaginiona Kolekcja.
Ponad 40km w 24 godziny-wyzwanie-tajemnice-4 etapy-zadania logiczne, sprawnościowe, ekstremalne to wszystko na szlaku przygody.
Pora pokonać swoje słabości i stawić czoło wyzwaniu.
Czy chcesz zapisać się na kartach historii?

Do dzieła spotkajmy się w na NOCY SZAKALA!

Tegoroczna edycja gry terenowej „Noc Szakala” odbędzie się w aż pięciu miastach. Podczas imprezy nie tylko będą promowane walory turystyczne śląskich miast, ale gra będzie powiązana z polskimi kryptologami i otwarciem szkoły kryptologów, w której uczestnicy przejdą specjalne szkolenie deszyfrażu, jak słynni polscy kryptolodzy: Marian Rejewski, Henryk Zygalski i Jerzy Różycki. To nie jedyne atrakcje, jakie czekają na uczestników gry terenowej, którzy oprócz dobrej kondycji będą musieli się wykazać znajomością terenu, ale także wiedzą historyczną.

W tym roku organizatorzy phm. Marek Kol oraz phm.Mariusz Dolina przygotowali dla uczestników wiele atrakcji. Ważna ta edycja jest dla organizatorów.

Zapytacie pewnie dlaczego ?

Tak oczywiście jest jubileusz ważny bo X, spotkamy się na otwarciu już w piątek o godz 19.00 w Bytomskim Centrum Kultury. Jubileusz uświetni zespół WOŁOSATKI.

 

Czyżby tegoroczna edycja szykowała dla nas jeszcze więcej wrażeń niż zeszłoroczna? Na to pytanie odpowiedź odnajdziemy na trasie dlatego, że organizatorzy pilnie strzegą swoich tajemnic. Możemy się już domyślać pewnych rzeczy śledząc na bieżąco Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku: Ogólnopolska Gra Przygodowa Noc Szakala Twierdza Szyfrów