Festyn w POKIS’ie

15 września w Parafialnym Ośrodku Kultury i Sportu (POKIS) w Łagiewnikach 36 Gromada Zuchowa wraz z 36 Dryżyną Harcerską oraz Krągiem przyjaciół harcerstwa w Łagiewnikach przygotowali dla mieszkańców dzielnicy Festyn!

Zdecydowanie na nudę nie można było narzekać, ponieważ na mieszkańców czekało wiele atrakcji! Przez cały dzień można było spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku, na torze przeszkód, w grach wielkoformatowych. Nie zabrakło też zabawy z chustą klanzy oraz na dmuchańcu. Można było również pomalować twarz oraz zaśpiewać przy harcerskim ognisku. Dla głodnych czy chcących się czegoś napić w kawiarence można było znaleźć wiele ciast, słodkości i napoi. Wieczorem nie zabrakło kiełbasek z ogniska i grilla.

Mamy nadzieję, że przed nami jeszcze wiele takich festynów!