Zlot Hufca 2022

Po Starcie Harcerskim hufca zostały już tylko wspomnienia zatem warto co nieco przypomnieć!
Od samego przyjazdu na naszą bazę komenda zlotu nie pozwoliła się nudzić i zapewniła mnóstwo atrakcji. Odbyła się między innymi debata oksfordzka i gra terenowa.
W sobotę harcerze zagrali w grę podczas której podróżowali w czasie przez epoki zdobywając sprawności ekologa, amerykańskiego szpiega, podróżnika, filozofa, neandertalczyka i księżniczki🎒🌎🧐💃. Oprócz tego odbyły się również zajęcia kulinarne oraz z pierwszej pomocy. Zuchy za to poświęciły swój czas na zdobywanie tropu niewidzialna ręka.
W nocy z sobotę na niedzielę działo się wiele ważnych rzeczy!⚜️🔥. Druh Andrzej Marklowski oddał funkcję drużynowego 54 Drużyny Starszoharcerskiej „Szare Wilki” druhowi Dawidowi Markwicy, a druhna Dominika Białoń oddała funkcję drużynowej 26 Harcerskiej Drużyny Odkrywców im. A. Małkowskiego „Leśni” druhowi Maciejowi Santowskiemu. Oprócz tego pwd. Michał Franiel złożył zobowiązanie Instruktorskie. Wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym szlaku instruktorskim!!!🙂👏
W niedzielę odbył się apel podsumowujący podczas którego okazało się, że w współzawodnictwie drużyn wygrała 26 Drużyna Harcerska, natomiast wśród gromad zuchowych wygrała 21Gromada Zuchowa „Czerwone Iskierki”!
Cieszymy się, że mogliśmy się spotkać w tak licznym gronie!