ZAPYTANIE OFERTOWE NR 6/ZHP/2020/RPOFS/BCAS – prowadzenie zajęć- świadomość i ekspresja kulturalna

„Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Śląska” – realizator Projektu nr WND-RPSL.09.02.03-24-077E/17-004 umowa nr UDA-RPSL.09.02.03-24-077E/17-00 pn. „Bytomskie Centrum Aktywności Społecznej – działalność społeczna bytomskich harcerzy.” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego, Priorytet IX Włączenie społeczne, zwraca się z zapytaniem ofertowym dotyczącym:

Świadczenie usług edukacyjnych – prowadzenie zajęć- świadomość i ekspresja kulturalna

1. Zakres obowiązków na stanowisku osoby prowadzącej zajęcia świadomość i ekspresja kulturalna:
  2. Prowadzenie ewidencji dzieci objętych zajęciami.
  3. Prowadzenie dokumentacji potwierdzającej odbyte zajęcia ( dziennik zajęć, karty pracy itp. )
  4. Prowadzenie zajęć z zakresu kultury, sztuki, świadomości i ekspresji kulturalnej.
  5. Pielęgnowanie i rozwijanie umiejętności dzieci, w tym wrażliwość jak i ekspresję oraz twórczość.
  6. Współpraca z wychowawcami i specjalistami prowadzącymi zajęcia w placówce wsparcia dziennego.
  7. Współpraca z rodzicami
  8. Dbanie o bezpieczeństwo dzieci w czasie prowadzonych zajęć.
  9. Dbanie o powierzony sprzęt specjalistyczny, pomoce dydaktyczne itp.

Wszystkie szczegóły oraz zapytanie ofertowe dostępne pod adresem: