Zapisz się do projektu BCAS

Rodzicu, Opiekunie!

Jeśli chcesz aby Twoje dziecko fajnie i ciekawie spędziło wakacyjny czas,  Hufiec Bytom zaprasza dzieci w wieku  od 7 do 15 lat, do udziału w bezpłatnych zajęciach od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10:00 do 14:00.

Z nami Dzieci wyjadą  na wycieczki, wezmą udział w zajęciach sportowych, kreatywnych, plastycznych i wielu innych atrakcjach.

Oferujemy również indywidualne konsultacje pedagogiczne dla dzieci, rodziców lub opiekunów.

Zajęcia organizowane są  w dwóch punktach w mieście:

przy Domu Polskim „UL” ul. Korfantego 38  i przy Szkole Podstawowej nr 5  Al. Legionów 6.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę.

Obowiązują zapisy.  Informacje telefoniczne  dostępne są pod numerem telefonu 32 810 11 90 w poniedziałki i czwartki od godzinach 13:00 do 17:00, natomiast bezpośrednie zapisy odbywają się w Domu Polskim „UL” przy Korfantego 38 we wtorki i środy w godzinach od 9:00 do 11:00.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Projekt „Bytomskie Centrum Aktywności Społecznej – działalność społeczna bytomskich harcerzy” współfinansowany jest z Europejskiego Fundusz Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego, Priorytet IX Włączenie społeczne realizatorem projektu jest „Związek  Harcerstwa  Polskiego  Chorągiew  Śląska”  nr projektu WND-RPSL.09.02.03-24-077E/17-004