Zakończenie roku harcerskiego i zuchowego – 19.06.2019 r.

Druhny i Druhowie!

Już 19 czerwca zapraszamy serdecznie na zakończenie roku harcerskiego w trakcie którego podsumujemy cały rok naszej dzielnej pracy. Organizatorami zakończenia są Komenda Hufca Bytom i 26 Drużyna Harcerska Odkrywców im. A. Małkowskiego „Leśni”.

Impreza odbędzie się o godzinie 16.30 pod ZSO nr. 5 im. J. F. Kennedy’ego w Miechowicach przy ul, Nickla 19. Pierwszym punktem programu jest Bieg Szwedzki w ramach którego każda z drużyn musi przygotować swój punkt. Później rozpocznie się obrzędowe ognisko. W jego trakcie zostanie wręczona statuetka dla drużyny roku.  Najlepsza drużyna zostanie wyłoniona na podstawie meldunków przesyłanych w trakcie całego roku.

Dosłownie gorąco wszystkich zapraszamy. Ubierzcie mundury i tłumnie przybądźcie na nasze wspólne podsumowanie.

Czuwaj!