Zakończenie Roku Harcerskiego 2021/2022

W poprzednim tygodniu zakończyliśmy rok harcerski. Na hufcowym zakończeniu odbyła się gra terenowa, w której harcerze podróżowali ze zwierzętami wykonując przeróżne zadania. Koniec gry miał miejsce w POKiS w Bytomiu Łagiewnikach na terenie siedziby 36 Drużyna Harcerska „Leonardo” , gdzie odbyło się ognisko 🔥. W kręgu ogniskowym była okazja do podsumowania i powspominania minionego roku harcerskiego, który był dla wszystkich bardzo intensywny, ale też owocny.
W tym roku jak i w poprzednich latach wyróżniono najlepsze drużyny i gromady oraz najlepszych drużynowych.
Wśród drużyn harcerskich:
Drużynowym roku została dh phm. Roksana Sobieraj
Wśród gromad zuchowych:
🥇 miejsce zdobyła 38 GZ Leśna Rodzina
🥉 miejsce wilczki morskie z 2 Harcerskiej Drużyny Wodnej
Drużynowym roku została dh pwd. Justyna Mularczyk
Gratulujemy wszystkich wytrwałości w dążeniu do celu, zdobytych stopni, sprawności i dziękujemy za owocną i miłą współpracę przez cały rok harcerski ⚜️☺️!