XI Festiwal Piosenki Harcerskiej i Marynistycznej „Szturwał” Trwa!

XI Festiwal Kultury Harcerskiej i Marynistycznej “Szturwał” już rozpoczęty!

Tegoroczna edycja jest dosyć wyjątkowa, ponieważ w całości odbywa się online. 29 maja zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń, nasze jury już niedługo rozpocznie obrady i wybierze zwycięzcę. Wybierani będą zwycięzcy w trzech kategoriach wiekowych: zuchy, harcerze, harcerze starsi i wędrownicy oraz w trzech kategoriach konkursowych: piosenka harcerska, piosenka turystyczna, i piosenka żeglarska. Ta ostatnia kategoria cieszy się zdecydowanie największym zainteresowaniem.

Wiele wspaniałych wykonań spłynęło na naszą skrzynkę mailową. Cieszy nas fakt, że również zgłosili się harcerze z innych hufców. Wszystkie piosenki festiwalowe dostępne są na naszej stronie na Facebooku. Możecie nie tylko sami zachwycić się talentem wykonawców, ale także możecie oddać głos na Waszego ulubieńca. 1 like to 1 głos. Osoba, która uzyska najwięcej polubień zdobędzie Nagrodę Publiczności. Kto ją otrzyma, zależy od Was. Zapraszamy do głosowania.

Głosowanie zakończy się 6 lub 7 czerwca w zależności od tury, w której zostało opublikowane.

Wszystkie występy można zobaczyć na naszym Fanpage’u