Projekt UE pn. „Siła harcerskich relacji w procesie transformacji”

MAMY TO!

Projekt złożony w ubiegłym roku do dofinansowania w ramach Priorytetu: X Fundusze Europejskie na transformację, Działanie 10.24 Włączenie społeczne – wzmocnienie procesu sprawiedliwej transformacji; Typ 1 Działania na rzecz mieszkańców i obszarów uczestniczących w procesie sprawiedliwej transformacji został wybrany do finansowania. To wielka sprawa dla ZHP Hufiec Bytom

Dobre przygotowanie projektów przez zespół ówczesnej Komendy Hufca pod przewodnictwem hm. Bożeny Mientus, kreatywne pomysły z zakresu transformacji ujęte we wniosku o finansowanie zaskutkowały najwyższą oceną punktową w I grupie projektów poddanych ocenie. Projekt pod nazwą „Siła harcerskich relacji w procesie transformacji” to projekt dla Mieszkańców #MiastaBytom i nie tylko.

Wiele będzie się działo. Śledźcie nas na bieżąco i łapcie informacje, bo działania w tych projektach będą bardzo szerokie. Transformacja to słowo, które odmieniane będzie przez wszystkie przypadki. Projekt Skarpa Bytom – Rozbark, dla którego Hufiec Bytom jest partnerem, znalazł się na drugim miejscu listy. W ramach niego również mamy swoje zadania do wykonania.

Będzie ogrom działania, teraz przygotowujemy się do podpisania umowy o dofinansowanie.
Warto zaznaczyć, ze poziom dofinansowania to 100%

TRZYMAJCIE ZA NAS KCIUKI!

Duże wyzwania i ciekawe zadania do realizacji.