Odszedł na wieczną wartę hm. Paweł Sołtysek

13.03.2024 r. na wieczną wartę odszedł hm. Paweł Sołtysek ⚜️
Druh Paweł był wieloletnim Komendantem Hufca Bytom a także członkiem komendy. Jego oddanie bytomskiemu harcerstwu jest nieocenione. To właśnie dzięki niemu niedawno mogliśmy świętować kolejną rocznicę harcerstwa w Łagiewnikach . Również dzięki jego zasługom nasza Baza Obozowa w Kokotku kwitła i rozwijała się a wielu z nas mogło na niej przeżywać harcerskie przygody. Druh Paweł był wychowawcą i przyjacielem dla wielu pokoleń harcerzy i instruktorów.
W imieniu całej społeczności bytomskich harcerzy składamy rodzinie najszczersze kondolencje.
„Przy innym ogniu, w inną noc…”
Ostatnie pożegnanie odbędzie się w piątek (15.03.2024 r.) o godz. 20.00 w zakładzie pogrzebowym „Walicki” w Bytomiu.