Kurs Drużynowych Zuchowych i Harcerskich

Serdecznie zapraszamy na kurs drużynowych zarówno zuchowych jak i harcerskich

Zapytaliśmy Druhnę Roksanę Sobieraj – Kociok która będzie odpowiedzialna za moduł harcerski dlaczego warto iść na kurs drużynowych harcerskich?

Na początek śmiało mogę powiedzieć, że drużynowy jest jednym z najważniejszych członków ZHP. Gdyby nie gromady zuchowe, drużyny harcerskie nasza organizacja nie przetrwałaby przeszło stu lat swojej działalności. Drużynowy drużyny harcerskiej wspiera swoich wychowanków we wszechstronnym rozwoju, pomaga w poszukiwaniu własnych ścieżek, motywuje do działalności. To od drużynowego zależy jakość harcerstwa w jego jednostce. Drużynowy ma ogromne znaczenie w budowaniu i funkcjonowaniu drużyny i wiemy, że aby robić to dobrze musi się odpowiednio przygotować. Kurs drużynowych to miejsce gdzie można poszerzyć swoje horyzonty w zakresie metodyczny, programowym. Kurs pobudza do otworzenia się na coś nowego, na wymianę doświadczeń, na czerpanie z innych, skłania do odkrywania, rozbudza entuzjazm, buduję grupę ludzi, która może wspierać Nasz w działaniach. Dobry kurs i odpowiednie zaangażowanie uczestników pozwala przygotować przyszłego drużynowego do odpowiedzialnej pracy z wychowankami.

Niezbędne informacje na temat kursu znajdziesz na plakacie.

Dołącz do nas

Po otrzymaniu maila z kwalifikacją kwotę w wysokości 350 zł przelewamy na nowy numer konta:
ING Bank Śląski 87 1050 1214 1000 0090 3154 9620