Konkurs ofert na pełnienie funkcji wychowawcy PWD ZAPYTANIE OFERTOWE nr 8/ZHP/2020/RPOFS/BCAS

„Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Śląska” – realizator Projektu nr WND-RPSL.09.02.03-24-077E/17-004 umowa nr UDA-RPSL.09.02.03-24-077E/17-00 pn. „Bytomskie Centrum Aktywności Społecznej – działalność społeczna bytomskich harcerzy.” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego, Priorytet IX Włączenie społeczne, zwraca się z zapytaniem ofertowym dotyczącym:

pełnienia funkcji WYCHOWAWCY PLACÓWKI WSPARCIA DZIENNEGO

I. Zakres obowiązków na stanowisku wychowawcy placówki wsparcia dziennego:
Wychowawca zobowiązany jest do:
1. Organizowania pracy w grupach, oraz indywidualnej pracy z dzieckiem.
2. Rozpoznania możliwości, zainteresowań i zdolności wychowanków.
3. Prowadzenia zajęć wyrównawczych, pomocy w nauce oraz kół zainteresowań,
4. Sprawowanie opieki nad wychowankami,
5. Poznania warunków życia i stanu zdrowia wychowanków poprzez współpracę z rodzicami.
6. Współpracy ze wychowawcami, pedagogami, psychologami, nauczycielami, do których uczęszczają wychowankowie (czuwanie nad postępowaniem w nauce i eliminowanie absencji w szkole).
7. Dbania o bezpieczeństwo wychowanków będących w placówce.
8. Sprawowania opieki nad wychowankami uczestniczącymi w zajęciach poza placówką.
9. Prowadzenia dokumentacji placówki wsparcia dziennego zgodnie z wymaganiami oferenta (przykładowo: dzienniki zajęć, wywiady środowiskowe, karty pracy z wychowankami, itp).
10. Rozwiązywania konfliktów zaistniałych między wychowankami.
11. Dbania o powierzony sprzęt będący własnością placówki.
12. Współpracy z Komendą Hufca i kierownikiem placówki.
13. Współpracy z wolontariuszami.

Więcej szczegółów dostępne pod linkiem https://bazakonkurencyjnosci.gov.pl/publication/view/1235863