Konkurs ofert na pełnienie funkcji kierownika/kierowniczki PWD ZAPYTANIE OFERTOWE nr 9/ZHP/2020/RPOFS/BCAS

„Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Śląska” – realizator Projektu nr WND-RPSL.09.02.03-24-077E/17-004 umowa nr UDA-RPSL.09.02.03-24-077E/17-00 pn. „Bytomskie Centrum Aktywności Społecznej – działalność społeczna bytomskich harcerzy.” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego, Priorytet IX Włączenie społeczne, zwraca się z zapytaniem ofertowym dotyczącym:

pełnienia funkcji KIEROWNIKA/ KIEROWNICZKI PLACÓWKI WSPARCIA DZIENNEGO

I. Zakres obowiązków na stanowisku kierownika/kierowniczki placówki wsparcia dziennego:
1. Kierowanie pracą Świetlicy, w tym:
a) odpowiedzialność za dyscyplinę i organizację pracy,
b) reprezentowanie placówki,
c) sprawowanie opieki nad wychowankami,
d) przewodniczenie Zespołowi ds. Okresowej Oceny Sytuacji Dziecka,
e) dbanie o realizację planu pracy i przestrzeganie regulaminu,
f) opracowanie i przedstawienie organowi prowadzącemu do zatwierdzenia:
-regulaminu, preliminarz finansowy, sprawozdanie z działalności PWD, harmonogramu zajęć,
2. Prowadzenie polityki kadr w ramach posiadanych środków finansowych i potrzeb placówki.
3. Przygotowanie umów z wolontariuszami, informowanie ich o specyfice placówki i wydawanie opinii o ich pracy.

Więcej informacji dostępne jest pod linkiem https://bazakonkurencyjnosci.gov.pl/publication/view/1235870