Informacja dotycząca zawieszenia wszelkich działań śródrocznych prowadzonych przez Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Śląska Hufiec Bytom

W związku z zaistniałą sytuacją i dbałością o zdrowie naszych harcerzy informujemy, że Zawody Pływackie Hufca ZHP Bytom zostają przeniesione na inny termin. Informację o nowej dacie zawodów podamy w późniejszym czasie.

Jednocześnie informujemy, że Komenda Hufca ZHP Bytom zgodnie z decyzją Głównej Kwatery z dnia 11 marca 2020 r, zawiesza wszelkie działania śródroczne prowadzone przez Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Śląska Hufiec Bytom na terenie miasta Bytomia do dnia 31 marca 2020 roku.

Zawieszenie działań śródrocznych dotyczy w szczególności zbiórek zastępów i drużyn. Dotyczy to również organizowanych wyjazdowych form takich jak biwaki, zloty, konferencje i inne spotkania konsultacyjne zaplanowane do końca marca.

Będziemy na bieżąco informowali o dalszym rozwoju sytuacji, polecamy stosowanie się do ogólnokrajowych wytycznych dotyczących zachowania bezpieczeństwa i higieny, oraz dbałości o własne zdrowie.

W imieniu Komendy Hufca ZHP Bytom
hm. Bożena Mientus

Pełna treść informacji Głównej Kwatery ZHP dostępna jest pod poniższym linkiem.

Informacja ws. COVID-19: Wstrzymanie śródrocznej działalności harcerskiej do 31 marca 2020 r.