XI Gala Mistrzów Harcerstwa Chorągwi Śląskiej ZHP

Gala Mistrzów Harcerstwa jest uroczystością, podczas której miedzy innymi wyróżnieni zostali instruktorzy Chorągwi Śląskiej ZHP statuetką „Mistrza Harcerstwa”

Do Gali Mistrzów Harcerstwa został nominowany w kategorii „Kustosz Pamięci” druh harcmistrz Jerzy Cierpka kustosz naszej harcerskiej Izby, nominację otrzymała również Ogólnopolska Gra Przygodowa „Noc Szkala” w kategorii „Harcerska Inicjatywa”

Podczas Gali Noc Szakala została uhonorowana statuetką w kategorii „Harcerska Inicjatywa”

Gratulujemy druhom phm. Markowi Kolowi oraz phm. Mariuszowi Dolinie, którzy są autorami i pomysłodawcami tej gry to wasz wspólny sukces. Od wielu lat wciągają nas w zagadkowy świat Szakala. Rokorocznie w grze biorą udział nie tylko patrole z Hufca Bytom, ale również z całej Polski. Jest to inicjatywa która w tym roku jako jedna z niewielu zrealizowała grę zgodnie z panującymi obostrzeniami. Niestety w roku 2020 nie udało się jej zrealizować i była roczna przerwa.

Teraz już znamy termin kolejnej edycji „Zaginionej kolekcji” i wiemy, że wielu jest śmiałków, którzy wyruszą na poszukiwania mierząc się z zadaniami jakie organizatorzy postawią na ich drodze. Zapraszamy w dniach 22 – 24.04.2022 do Bytomia i okolic na wspólną harcerską przygodę.