Wrota czasu ponownie zostały otwarte!

26 kwietnia 2018 roku po raz kolejny odbyła się gra harcerska „Wrota Czasu”, organizowana przez 12 Drużynę Harcerską Oręż. Jak co roku było wspaniale! Dopisali zarówno harcerze, jak również uczniowie radzionkowskich szkół.

To już tradycja że 12 DH „Oręż” organizuje „Wrota Czasu”. Razem z harcerzami i instruktorami przenoszą uczniów szkół podstawowych i harcerzy w zupełnie inny wymiar, pokazując inne oblicze Radzionkowa. Ta inicjatywa spotyka się z coraz to większą aprobatą i skupia w okół siebie wielu wiele wspaniałych osób i organizacji, którzy wespół jeszcze bardziej uatrakcyjniają grę. W imieniu 12 DH, dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom! Bawiliśmy się z wami naprawdę świetnie i mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w jeszcze większym składzie.

Dziękujemy również za każdą pomoc przy organizacji, za zaangażowanie i dobry humor.
Szczególne podziękowania dla naszych sponsorów! Bez nich to wydarzenie nie doszłoby do skutku. Dziękujemy:
– Ogrodowi Botanicznemu,
– Urzędowi Miasta Radzionków,
– Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku,
– Kościołowi Świętego Wojciecha,
– Bibliotece Miejskiej,
– Piekarni Wylenzek,
– Billennium Sp. z o.o.
– Sii Sp. z o.o.
– 17 Radzionkowskiej Drużynie Piechoty Zmechanizowanej 17RDPZ

Czuwaj!