Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Bytomiu!

  Jak co roku o tej porze rozpoczyna się intensywna praca nad zapisywaniem wolontariuszy do wielkiej kwesty na rzecz WOŚP. Na mapie sztabów nie mogło również zabraknąć Bytomia!

Bytomski Hufiec wspólnie ze Stowarzyszeniem Rowerowy Bytom, Przedszkolem Miejskim nr 25 Słoneczny Zakątek i zespołem CHAOS w pocie czoła pracują nad tegoroczną zbiórką w naszym mieście. Jak powiedział nam szef bytomskiego sztabu – Krzysztof Dzicher – Jest ciężko, ale na naszej drodze ciągle stoją ludzie, którzy chcą pomagać! Jest ich naprawdę wielu. Dzięki nim tegoroczny finał WOŚP w Bytomiu będzie odbywał się w kilku miejscach naraz i nigdzie nie zabraknie atrakcji. Ciągle prowadzimy zapisy dla wolontariuszy w Bytomiu, a w tym roku będzie ich 250!

250 identyfikatorów, puszek i smyczy czeka na wszystkich, którzy chcą wesprzeć Wielką Orkiestrę. Zapisy w sztabie już trwają a odpowiada za nie zastępca komendanta hufca – phm. Roksana Sobieraj. Jak można się zapisać? To nic prostszego!

Zapraszamy w poniedziałki i czwartki do siedziby Hufca Bytom, przy ul. Kolejowej 6/11 w Bytomiu. Na wolontariuszy czekamy w każdy poniedziałek i czwartek od 15:00 do 18:00. Jeśli nie możecie pojawić się osobiście, piszcie do nas na adres @: wospbytom@onet.pl

Bytomianie! 14 stycznia 2018 będzie się działo!