Weź udział w kursie przewodnikowskim HARCEKSPRES!

Przygoda, przygoda, przygoda, ROZWÓJ!

Specjalnie dla tych, którzy chcą w Związku Harcerstwa Polskiego pełnić służbę instruktorską przygotowaliśmy nieszablonowy kurs, na którym macie szansę poszerzyć Wasze horyzonty! Razem z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą chcemy obudzić w Was najlepsze cechy instruktora ZHP i pokazać jaką ścieżkę obieracie.

Harcekspres to kurs kierowany do wszystkich harcerek i harcerzy, którzy ukończyli 16 rok życia i aktualnie mają otwartą próbę na stopień Harcerza Orlego/ Harcerki Orlej. Jesteśmy otwarci na wszystkich, którzy chcą czegoś nowego. Tylko tacy harcerze mają przyszłość jako dobrzy instruktorzy. Dlatego też ilość miejsc na kursie została mocno ograniczona, a o przyjęciu na kurs zdecyduje kadra, na podstawie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych i kolejność ich wysyłania. Potwierdzenia kwalifikacji na kurs będą wysyłane niezwłocznie po weryfikacji formularza.

Weekendy kursowe będą odbywać się w następujących terminach:
18 – 20 stycznia 2019
01 – 03 lutego 2018
08 – 10 marca 2018
12 – 14 kwietnia 2018

Koszt udziału w kursie to 200 zł. Wpisowe należy przelać nie później niż do 20 grudnia 2018 r. na konto Hufca ZHP Bytom z tytułem przelewu: „Specjalna składka członkowska – kurs harcekspres – imię i nazwisko”.
Nr konta: 45 1560 1049 0000 9030 0004 7759
ZHP Chorągiew Śląska
Hufiec Bytom
ul. Kolejowa 6/11
41-902 Bytom
NIP: 634 019 54 83
Potwierdzenie wpłaty należy przesłać na adres: sekretariat@bytom.zhp.pl

W trakcie kursu będziecie mieli okazję wziąć udział w zajęciach na których oprócz teorii, nie zabraknie ćwiczeń praktycznych. Jako zwolennicy zasady Konfucjusza – „Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem.” – chcemy abyście po udziale w Harcekspresie, byli przepełnieni wiedzą i umiejętnościami!

W takim razie do dzieła! Czas podjąć przygodę i wypełnić formularz zgłoszeniowy. A potem wystarczy tylko czekać na naszą odpowiedź.

Do zobaczenia,
Czuwaj!
Karda Kursu