Spędźmy razem Dzień Myśli Braterskiej! 22.02.2018 r.

„Posłannictwem moim jest rozprzestrzenianie przyjaźni i braterstwa na całym świecie.”

sir Robert Baden-Pawell

W dniu urodzin sir Roberta Baden-Pawell’a chcemy świętować wszyscy razem i bez żadnych wyjątków. Cieszmy się! Nieśmy radość! Dawajmy przykład prawdziwej przyjaźni!

Jak co roku zapraszamy wszystkich harcerzy, instruktorów, seniorów i naszych przyjaciół do wspólnego obchodzenia Dnia Myśli Braterskiej. Zachęcamy, aby tego dnia zadbać o harcerskie i skautowe akcenty ubioru, ustawienie zdjęć profilowych w mundurze na portalach społecznościowych, wysłanie życzeń do naszych przyjaciół i rodziny. Wspólnie zadbajmy, żeby wszyscy tego dnia widzieli harcerzy i harcerki na ulicach, w szkole i pracy.

Pod koniec tego pięknego świątecznego dnia zachęcamy do spotkania przy harcerskim kominku, który w tym roku przygotowuje w hufcu 79 Drużyna Harcerska „Echo” im.
J. Korczaka. Przy piosenkach, zabawach i wspólnych gawędach podsumujemy ten piękny dzień.
Komenda Hufca ponownie przyznała statuetkę instruktora roku. Do kogo trafi tym razem? Macie jakieś pomysły? My również jesteśmy bardzo ciekawi… Tym bardziej nie może tam nikogo zabraknąć!

Spotykamy się w lokalu Komendy Hufca Bytom, przy ul. Kolejowej 6/11 o godz. 17.00. Liczymy na Waszą obecność!