Noc Szakala – Tajemnica srebrnego miasta

Długo musieliśmy czekać na kolejną edycję wspaniałej gry przygodowej „Noc Szakala”, bo aż rok! Jednak jej organizatorzy nie zostawili nas na lodzie. W tym roku wspólnie będziemy odkrywać tajemnicę srebrnego miasta.

Srebrne Miasto jest owiane wieloma tajemnicami i legendami… które z nich mówią prawdę, a które są zwykłym bajaniem? Być może już w kwietniu jakimś śmiałkom uda się dowiedzieć, co skrywa w sobie srebrne miasto.

Do zgłębienia tajemnicy wzywają nas Marek Kol i Mariusz Dolina. 21 kwietnia 2018 r oczekują wszystkich, którzy nie boją się mocnych wrażeń i uwielbiają biegi na orientację. Na ponad 40 – kilometrowej trasie gry na uczestników czeka wiele atrakcji, a na rozwiązanie wszystkich zadań będą mieli 24 godziny. Zgłoszenia na grę przyjmowane są na adres mailowy: gryf22@o2.pl. Do 11 marca 2018 r za udział zapłacicie tylko 80 zł! W ramach tego otrzymacie: pakiet startowy, posiłek regeneracyjny, bezpłatny wstęp na wszystkie atrakcje.

Więcej informacji już wkrótce! Tym czasem zapraszamy Was na funpage „Noc Szakala” na Facebooku. Właśnie tam organizatorzy na bieżąco wrzucają wszystkie ważne informacje.

Do zobaczenia na starcie!

plakat