Na tropie „Skarbu Narodów” 27.04.2019 r.

27 kwietnia z Siewierza do Bytomia ruszą ludzie nieustraszeni. Dlaczego? Bo z pewnością z ogromnymi pokładami odwagi i samozaparcia musi cechować się osoba podejmująca wyzwanie wyruszenia w 40 kilometrowy szlak, naszpicowany zadaniami i wyzwaniami, które wymyśliła dwójka nietuzinkowych organizatorów.

Noc Szakala przyciągnęła w tym roku aż 30 patroli! A ta ilość oznacza, że Szakal ma coraz to bardziej utrudnione zadanie. Tegoroczna edycja gry skupia się wokół zaginionego naukowca i prezesa Polskiego Związku Lóż Masońskich. Czy to oznacza, że Szakal tym razem ma chrapkę na Skarb Narodów, skrywany przez wieki?

phm. Marek Kol nie chce uchylić nawet rąbka tajemnicy. Dodaje tylko, że wszystko okaże się na szlaku i prawdziwego poszukiwacza cechuje cierpliwość. Co roku organizatorom udaje się zaskoczyć uczestników rajdu. Różnorodne zadania, pięcioetapowa  trasa, dziesiątki kilometrów nadają temu wydarzeniu niepowtarzalny charakter. Dobrze dobrany ekwipunek nie wystarczy. Uczestnicy muszą cechować się również dobrą kondycją i sprytem. Po takim przygotowaniu, rajd z pewnością nie sprawi nikomu problemu, a będzie wspaniałą zabawą.

Gra z pewnością nie miałaby takiego rozmachu, gdyby nie wsparcie zaprzyjaźnionych instytucji i sponsorów. Z tego miejsca bardzo DZIĘKUJEMY!

A uczestnikom życzymy powodzenia i pomyślnej pogody!