Kurs funkcyjnych Gromad Zuchowych „Po drugiej stronie lustra”

Kochane Zuchole i Zucholki!

Pragnę Was zarazić moją pasją jaką jest praca z zuchami. Nie jest to łatwa praca i nie każdy się do tego nadaje. Wiem jednak, że dacie radę! Uważam, że uśmiechnięte buzie i roziskrzone oczy dzieci będą dla Was najlepszą zapłatą . Chciałabym, abyście zostali prawdziwymi zuchmistrzami na długie lata. Dlatego nadeszła pora, aby zabrać Was do zuchowej krainy „Po drugiej stronie lustra”… Mam nadzieję, że jesteście gotowi na tą podróż.
Wraz z całą kadrą postaram się, aby czas spędzony na kursie przyniósł Wam jak najwięcej korzyści i satysfakcji.
Organizator kursu
phm. Aleksandra Simon

A teraz kilka informacji.
Co będzie potrzebne?

Zabieramy: mundur,śpiwór,karimatę i przybory do mycia, czyli podstawowy zestaw biwakowy.

Ile kosztuje kurs?

Koszt to 60 zł – które wpłacamy na konto hufca (dane do przelewu znajdziecie tutaj)– plus prowiant na śniadania i kolacje- chleb, masło, wędlina, ser, dżem, nutella, co kto lubi.

Kiedy się spotykamy?

Terminy kursowe:
18-19.02 sobota-niedziela,starujemy od 9.00 w lokalu KH Bytom, przy ul. Kolejowej 6/11.
25-26.02 sobota-niedziela jedziemy do schroniska w Węgierskiej Górce godzina wyjazdu zostanie podana podczas pierwszego weekendu kursowego.
11-12.03 sobota-niedziela spotykamy się w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w  Górnikach, przy ul. Żołnierskiej 41 o godzinie 9.00.
Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku 16.02.2017 r. na adres email: szromekola@o2.pl. W mailu proszę o podanie swojego imię i nazwiska, adresu zamieszkania, nr pesel, datę urodzenia, nazwa jednostki z której się zgłaszacie (nr, nazwę drużyny/ gromady + hufiec). Dodatkowo w załączniku prosimy przesłać potwierdzenie wykonania przelewu.
Po otrzymaniu od Was zgłoszenia prześlemy Wam karty uczestnika kursu do wypełnienia przez Rodziców.
W razie pytań piszcie szromekola@o2.pl lub dzwońcie 698098943.