Jest Radość! czyli Zlot Hufca Bytom 2017

 

Już we wrześniu bytomskich harcerzy czeka spora dawka pozytywnych emocji! Dlaczego?
– Zbliża się Zlot Hufca Bytom, w tym roku pod bardzo optymistycznym kryptonimem „Jest Radość” Jak mówi organizatorka tegorocznej edycji zlotu- pwd. Dominika Górczyk zuchy, harcerze i wędrownicy z pewnością znajdą na zlocie coś dla siebie.

Przygoda rozpocznie się już w piątek po przekroczeniu pierwszych stopni pociągu do Rusinowic. Stamtąd ekipy harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników wyruszą w kierunku Bazy Obozowej w Kokotku. Po drodze nie zabraknie zadań, które umilą 8 kilometrowy marsz.
Sobota to dzień w trakcie, którego uczestnicy zlotu będą mieli możliwość indywidualnego rozwoju swoich umiejętności, jak również pracy i rywalizacji w zespołach mieszanych i całych drużynach.
Przez cały czas trwania zlotu biorące w nim udział drużyny i gromady będą walczyć o punkty, dzięki którym zwiększą swoją szansę na wygranie klasyfikacji ogólnej i zajęcie miejsca na podium. W ubiegłym roku szczęście uśmiechnęło się do 12 DH „Oręż” i Bombowych Rycerzyków. Kto w tym roku powalczy o 1 miejsce? Przekonamy się już wkrótce.

Poniżej zamieszczamy regulamin, program i kartę zgłoszeniową zlotu dla drużyn i gromad zuchowych. Zgodnie z prośbą organizatora prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres email: hufiec@bytom.zhp.pl do 5 września 2017 r.