IX Wiosenne Zawody Pływackie – Dziękujemy za udział!

 

Już po raz 9 zuchy, harcerze i instruktorzy Hufca Bytom zmierzyli się na basenie, rywalizując ze sobą podczas Wiosennych Zawodów Pływackich. Oprócz zdrowej sportowej rywalizacji, wydarzeniu towarzyszyła kupa śmiechu i dobrej zabawy!

W ten piękny niedzielny poranek basen kryty „Nurek” został ogarnięty przez grupę ponad 70 zuchów, harcerzy i instruktorów! Każdy, kto pojawił się tego dnia na basenie przybył tu po zwycięstwo. Walka we wszystkich kategoriach wiekowych była zacięta. Bez względu na wiek i poziom umiejętności pływackich wszystkie jednostki chciały dziś wrócić do domu z nagrodami. 
Przed sędziami zawodów z 1 Harcerskiej Drużyny Wodnej stało nie proste zadanie. W wielu kategoriach to dosłownie milisekundy decydowały o zwycięstwie. Jednak uczestnicy jednogłośnie stwierdzili, że organizatorzy stanęli na wysokości zadania.
Bez dwóch zdań najwięcej śmiechu i radości dały starty w kategorii instruktorskiej. Mogliśmy tam zobaczyć reprezentantów najdziwniejszych stylów pływackich. Jedni na materacach, inni na dmuchanych kołach, każdy z zawodników starał się pokazać z jak najbardziej szalonej strony. W tej kategorii nagrodę specjalną przyznano wszystkim startującym. Dlaczego? Najlepiej opiszą to zdjęcia w naszej galerii.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zawodach. Ogromne podziękowania kierujemy również do rodziców i dziadków, którzy towarzyszyli tego dnia swoim pociechom i dzielnie kibicowali. Jesteście wspaniali!

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Bytom

autor: BN