Harcerski Start 2018

Wakacje dopiero się skończyły, a my już zapraszamy na kolejny wyjazd w najlepszym harcerskim stylu! Druh Komendant
hm. Arkadiusz Kil, wraz z Druhem pwd. Jakubem Noculakiem mają zaszczyt zaprosić na Harcerski Start 2018.

21 września drużyny naszego hufca ruszą do Kokotka. Każdy może obrać swoją własną drogę i sposób dotarcia na miejsce. Pociągami, autokarami, pieszo albo na rowerach… Wszystko jedno! Najważniejsze żeby dotrzeć na 18.30. Po zakwaterowaniu Komendant Zlotu pwd. Jakub Noculak zaprasza na integracyjne ognisko, którym zainaugurujemy zlot.

W sobotę – 22 września spodziewamy się odwiedzin wielu wspaniałych gości. Przede wszystkim, właśnie na drugi dzień zlotu zapraszamy naszych instruktorów i seniorów, którzy w mniejszym lub większym stopniu, ale zawsze są razem z Hufcem Bytom. Tego dnia obędzie się też gra niepodległościowa i magiczne ogniobranie! W tym punkcie bardzo gorąco prosimy wszystkich o wsparcie.  Do 19 września czekamy na przesyłanie różnych pamiątkowych zdjęć ze zlotów ZHP i Hufca z okresu ostatnich 100-lat! To bardzo ważna sprawa, ponieważ dzięki wam, prawdopodobnie uda nam się stworzyć niesamowitą wystawę z okazji 100-lecia związku. Podpisane i zeskanowane zdjęcia można przesyłać na adres bartosz.noculak@gmail.com.
Dla wszystkich zainteresowanych tą formą ogniobrania, odbędzie się ono o godz. 19.00! Po jego części oficjalnej zapraszamy z gitarami i kapownikami do niegasnącego ogniska!

Niedziela będzie dla nas dniem podsumować, podczas którego będziemy mieli okazję na nagrodzenie najlepszych drużyn zlotu i nie tylko. Do Bytomia planujemy wrócić około godziny 17.00.

Druhny i Druhowie!

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na to wspaniałe wydarzenie. Mamy nadzieję, że zaszczycicie nas swoją obecnością i wspomożecie stworzenie magicznego ogniobrania.

Czuwaj!
Do zobaczenia w Kokotku!