Czy ktoś widział BEBOKA? Andrzejki 23/24.11.2018 r.

Przepraszam Szanownych Państwa…. Czy ktoś widział BEBOKA?

Własnie to pytanie postawimy sobie już 23 listopada, kiedy spotkamy się w radzionkowskim ogrodzie botanicznym i wspólnie poszukamy tajemniczego śląskiego stwora imieniem – BEBOK!

Poszukiwania rozpoczną się o godzinie 18.30 pod głównym budynkiem Ogrodu Botanicznego. Tam harcerze i instruktorzy, otrzymają wszystkie niezbędne wskazówki, które posłużą im do złapania BEBOKÓW. Instrukcji udzielą harcerze z 12 DH „Oręż”. Kiedy wszystkie tajemnicze stwory zostaną schwytane i wyłapane wspólnie udamy się do Szkoły Podstawowej nr 1 w Radzionkowie, gdzie na watrze prowadzonej przez 16 DH „Niepokonani” poznamy inne słowiańskie i starodawne stwory i inne potwory. A kiedy słońce ukaże się na horyzoncie, po wspólnej strawie udamy się do domów. Pozostaje tylko nadzieja, że do tego czasu wszystkie stwory i beboki będą już bezpiecznie spoczywać w swoich klatkach.

Na poszukiwania koniecznie należy zabrać:

  • śpiwór;
  • karimatę;
  • mundur;
  • kanapki (nie dla BEBOKÓW) na śniadanie.

Udział w naszej zabawie to koszt : 10 zł. W ramach tej kwoty uczestnicy mogą liczyć na suchy kąt do spania i ciepłą strawę. Wszystkie drużyny, które wraz ze swoimi pełnoletnimi opiekunami stawią się na poszukiwania muszą zgłosić się do naszej zaklinaczki BEBOKÓW – phm. Aleksandry Simon w terminie nie dalszym, niż środa 21 listopada. To ona zbierze wasze datki i wpisze na listę poszukiwaczy.

Liczymy na was poszukiwacze!
Czuwaj!
phm. Aleksandra Simon
Zaklinaczka BEBOKÓW