„Beskidzka wyprawa cz.2” Szkolnego Koła PTTK z Gimnazjum nr 1 w Bytomiu

I nadszedł ten dzień, czyli 16 sierpnia 2017r., w którym nasz hufiec w partnerstwie z Szkolnym Kołem PTTK przy Gimnazjum nr 1 wyruszył na drugi obóz wędrowny, realizując projekt „Beskidzka wyprawa cz.2”. Kontynuujemy cel – czyli Główny Szlak Beskidzki, tym razem na trasie Jordanów-Regietów. Przed nami około 130 kilometrów po Beskidzie Wyspowym, Sądeckim i Niskim. Wędrówka potrwa do 24 sierpnia. Motywem przewodnim tegorocznego obozu jest wybitna postać – zasłużonego dla Śląska – Jerzego Kukuczki. Książka Jego autorstwa „Mój pionowy świat” będzie im towarzyszyć podczas letnich wieczorów przy ogniskach, w górskich schroniskach. Będzie również inspiracją do otwarcie się na nowe wrażenia i motywacją do pokonywania własnych słabości. Projekt „Beskidzka wyprawa cz.2” jest wspaniałą okazją do zbliżenia się do natury, wsłuchania
w siebie i współdziałania w grupie. Obóz odbędzie się dzięki przychylnym osobom prywatnym i firmom. Sponsorami są: pani Westyna Kulczycka, inne osoby prywatne, które chciały pozostać anonimowe, rodzice oraz firmy: Węglokoks Kraj, Energotest i Sklep Medyczny „Axis”. Pięknie dziękujemy! Być może do zobaczenia gdzieś na szlaku.

Weglokoks-Kraj-logo-wer-podst-kolor(1)