1 września! Czas na nowy rok harcerski!

Czas wakacji już za nami, a przed nami kolejna wielka przygoda!

Za nami udana i bardzo barwna akcja letnia. Hufiec Bytom był obecny w wielu miejscach Polski i po za jej granicami: Stary Borek, Mazury,  Karlskrona, Christianso, Bornholm i Gdańsk. Wszędzie było nas pełno! Niestety to co dobre szybko się kończy, wakacje już za nami. Od dziś zaczyna się kolejny etap nowych wyzwań i przygód.

Wszystkim uczniom gratulujemy rozpoczęcia nowego roku szkolnego!
Życzymy wielu wypisanych długopisów i wspaniałych wyników w nauce. Jednak, żeby na samym starcie nie przepracować się za bardzo już dziś Druh Komendant ma dla was zaproszenie:
Druhny i Druhowie!
  Już wkrótce rozpoczniemy nowy rok Harcerski. Potrzeba nam wiele sił i motywacji instruktorskiej, żeby nasi Harcerze byli zadowoleni z przygody, którą wspólnie przeżywamy.
   W imieniu swoim oraz całej Komendy Hufca Bytom, pragnę serdecznie zaprosić wszystkie Drużyny Harcerskie, Gromady Zuchowe oraz wszystkich instruktorów na Harcerski Start rozpoczynający kolejny rok Harcerski. Spotkajmy się w Kokotku w dniach 21-23 września 2018.
  Czeka nas dobra zabawa, czas na rozmowy i omówienie wspólnych planów w nowym roku Harcerskim.
Do Zobaczenia na Harcerskim Starcie w Kokotku!
Komendant Hufca Bytom
hm. Arkadiusz Kil
Więcej informacji na ten temat „Harcerskiego Startu” znajdziecie w nowym wydaniu „Życia Bytomskiego”, już 10 września 2018 r. Znajdziecie tam bardzo obszerny artykuł o Harcerskiej Akcji Letniej 2018 i planach na nadchodzący rok harcerski.
Autor: B.N.